Co koupit pro miminko


Určitě jste už jako budoucí maminka koukala po nějaké výbavičce pro miminko. Jenže to přece jenom není jenom tak. Výbavička pro miminko by měla být kvalitní, zbrusu nová, a hlavně by neměla být z druhé ruky. Já si myslím, že novorozené miminko by mělo mít všechno nové a čisté. To je ale samozřejmě jenom můj názor a někdo to taky může cítit úplně jinak. Co to znamená výbavička pro miminko? Co všechno do výbavičky patří? To vám hned ráda vysvětlím. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to.

Dudlík – dudlík by měl být kvalitní a nový. Hlavně takový, aby vyhovoval vašemu děťátku. Plno rodičů si ze začátku myslí, že nebude dudlík zrovna potřebovat, ale opak je pravdou. Většinou se totiž dudlík vždycky hodí – když miminko pláče, dudlík ho dokáže dobře uklidnit a taky je dobře nápomocný při uspávání.

s

Oblečení pro miminka – jsem toho názoru, že do oblečení pro malé děti by se mělo investovat. Raději koupím pár kvalitnějších kousků oblečení z dobrého materiálu, než abych jich koupila plno, ale miminko se v nich necítilo dobře.

Podložka na přebalování – i podložka je docela důležitá, a to hlavně u malých miminek. Když jej budete přebalovat, vždycky si ji dáte pod miminko a bude to lepší, než kdybyste žádnou podložku neměli….

s

Kde sehnat kvalitní výbavičku pro miminko?

Taková kvalitní výbavička se shání docela těžko. Můžu vám doporučit ale jeden e-shop, který znám a svojí kvalitou věcí pro miminka mě docela překvapil. Musím říct, že jsem fakt nečekala, že zrovna na internetovém e-shopu najdu super a kvalitní oblečení, které bude nejen z kvalitního materiálu, ale taky se mi bude líbit. Určitě se nezapomeňte podívat na jejich webové stránky, protože právě na nich jejich produkty najdete a mimochodem u nich na e-shopu občas probíhají různé akce, tak se určitě mrkněte, ať o něco nepřijdete…