Doplňky k bazénu


Pokud také máte na zahradě bazén, tak předpokládám, že také budete chtít mít různé bazénové doplňky, bazénovou techniku anebo některé věci, aby vaše voda v bazénu byla stále opravdu krásně diamantově křišťálově čistá. Proto, když chcete mít čistou vodu v bazénu, tak se také zkuste podívat na webové stránky chlorito.cz. Najdete tam například bazénové hadice, které se vám budou opravdu hodně hodit. My máme na zahradě takový menší střední nafukovací bazén. A protože nemáme nikde přívod vody, tak vždycky musíme použít nějakou hadici, kterou vždycky namontujeme v kuchyni a potom pustíme vodu.

Doma mám raději dvě bazénové hadice.

A řeknu vám, že tehdy, když jsem ještě měla starou hadici, tak vůbec nepasovala ke kohoutku, ani když se v kuchyni odmontoval, bylo to hrozné. Ale nakonec to dopadlo tak, že děti chtěly jednoznačně tenhle bazén. Tak jsem hadici ke kohoutku přivázala izolepou. Řeknu vám, že několik vteřin to opravdu drželo, a tak jsem tomu věřila, že to bude držet stále. A tak jsem odešla. Je logické, že asi po minutě to byl trysk vody a hadice se jednoznačně odlepila od kohoutku! V kuchyni jsem měla všude potopu! V bazénu možná bylo tak pět centimetrů vody. Ale kolik centimetrů bylo v kuchyni? To bych ani nespočítala a měla bych strach to počítat.

Vyberte správnou hadici k bazénu.

Proto je nejlepší, když si také dáte pozor na to, jakou bazénovou hadici si pořizujete. Ne každá bazénová hadice Chlorito.cz vám může sednout ke kohoutku. Já sama bych osobně vždycky doporučovala takovou hadici, která je opravdu hodně velká, abyste třeba nečekali dva dny na to, než se vám napustí bazén. Také samozřejmě záleží na tom, jak veliký bazén máte anebo kolik vody tam chcete mít? Protože pokud budete mít malinký nafukovací bazén pro nějaké třeba dvouleté dítě, tak samozřejmě bude stačit taková menší bazénová hadice. Nebudete potřebovat velikou bazénovou hadici. Myslím si, že ale neuděláte chybu, když si pořídíte bazénové hadice dvě, jak velké, tak také malé. Musíte ale také spoléhat na to, aby se vám to vešlo ke kohoutku.