Chlapi nemusí vidět všechno


Všichni víme, co dělají ženy s takovými normálními muži. Vzbuzují obvykle zájem. A zatímco jim je to někdy příjemné, někdy to může být i právě naopak. Zejména když se muži soustřeďují svými pohledy jenom na ty pro ně nejatraktivnější partie. Některým ženám pochopitelně někdy nevadí, když jim početní chlapi kolem nich zírají s vykulenýma očima na jejich obliny vzdouvající se pod tričkem, ale jsou i chvíle a situace, kdy to rozhodně není příjemné.

ženské poprsí

Ale to neznamená, že když ženy nechtějí snášet mlsné pohledy na svá prsa, musí se oblékat jako nefalšované muslimky, tedy zahalovat se od hlavy až po paty dlouhými neprůhlednými hábity, nebo se zavírat doma, kde na nich cizí pohledy zkrátka ulpět nemohou. Když ženy prostě něco ukázat nechtějí, mohou to skrýt, a to aniž by současně skrývaly to, co má nebo může zůstat viditelné.

A tak se to někdy řeší docela dobře vymyšleným způsobem. Dají se totiž využít i kryty na bradavky alias nálepky na prsa, jimiž se skryjí před cizími zraky právě vystupující bradavky, aniž by se tím nevyhnutelně skrývalo zbytečně moc. A ženy tak mohou chodit na veřejnosti i v těsných tričkách, která umožňují dobře vidět to, co je pod nimi, aniž by bylo vidět to, co přece jenom v leckteré situaci nemá být vidět.

schovaná prsa

Takže my muži máme prostě smůlu. Když nemáme vidět komplet prsa pod přiléhavým oblečením, neuvidíme je, ani kdybychom je chtěli vidět sebevíc. A chabou útěchou nám může být snad jedině to, že se spolu s těmito nálepkami dají koupit i oboustranné lepicí pásky na oblečení, díky kterým mohou ženy zafixovat oblečení na požadovaném místě a díky tomu lze vidět v jejich výstřihu aspoň to, co má být odhaleno.

K módě prostě patří ledacos. I to, co by možná kdekoho ani nenapadlo. Ale když to ženám vyhovuje, ať to využívají. My muži si přece můžeme přijít na své i jindy a jinde.